Košík 0

Doprava a Platba

V našom e-shope máte možnosť vybrať si z nasledujúcich možností platby za tovar:

  1. platba na dobierku – zaplatíte pri preberaní tovaru na pošte v hotovosti. Tovar Vám bude odoslaný do 24 hodín od prijatia a potvrdenia objednávky. Doručenie prostredníctvom Slovenskej pošty trvá potom cca 2-3 pracovné dni.
  2. platba prevodom na náš bankový účet – po odoslaní objednávky pošlite vašu platbu priamo na náš bankový účet. Na identifikáciu platby použite vaše číslo objednávky. Objednávka bude odoslaná do 24 hodín od prijatia platby na našom účte. Jej doručenie môžete očakávať do 2-3 pracovných dní od odoslania.
  3. platba prostredníctvom platobnej karty – pre dokončenie objednávky je potrebné zadať údaje o karte (naša stránka je zabezpečená, takže nemusíte mať obavy o svoje údaje), z ktorej bude odpočítaná suma objednávky. Po takto uskutočnenej platbe posielame tovar doporučene prostredníctvom Slovenskej pošty hneď po pripísaní platby na náš účet. Doručenie potom trvá cca. 2-3 pracovné dni.
  4. platba prostredníctvom služby Paypal – Paypal je vo svete široko využívaná spoľahlivá služba, prostredníctvom ktorej môžete bezpečne platiť za tovar. V podstate spočíva v tom, že údaje o Vašej platobnej karte zadávate na osobnom konte Paypal a tam uskutočňujete transakciu. Po takto uskutočnenej platbe posielame tovar doporučene prostredníctvom Slovenskej pošty hneď po pripísaní platby na náš účet (môže trvať pár dní). Doručenie potom trvá cca. 2-3 pracovné dni.